Fotostudija Vilniuje

Erdvi, jauki, saugi ir logistiškai patogi fotostudija Vilniuje

Fotostudija įsikūrusi logistiškai patogioje Vilniaus miesto centrinėje dalyje – tik 3-5 minutės kelio iki Vilniaus aplinkkelio ar Vilniaus senamiesčio.  Yra patogus privažiavimas krovininiam transportui iki pat durų, leidžiantis nesudėtingai iškrauti didesnių gabaritų gaminius. Apie 160 kv.m. plotas su 4-6 m. aukščio lubomis, tvirtomis skersinėmis metalo konstrukcijomis, balkoninio tipo antruoju aukštu ir į jį kylančiais spiraliniais laiptais, nuo kurių atsiveria vaizdas į pagrindinę studijos erdvę, suteikia galimybę fotografuoti įvairiais rakursais net ir didelius gaminius. Foto studijoje yra visa reikalinga infrastruktūra ilgesnėms fotosesijoms: virtuvėlė, minkštas kampas, bevielis interneto ryšys, persirengimo kambarys, griminės veidrodis, san. mazgas, uždaras vidinis kiemas, kuriame taip pat įrengta ir nemokama stovėjimo aikštelė klientų transportui. Studijos pastatas yra be langų į gatvės pusę, o kiti langai aklinai užsidaro, teritorija nakčiai užrakinama ir saugoma sargo, o viduje yra įrengta apsaugos signalizacija – tai leidžia fotosesijas atlikti uždaroje, privačioje aplinkoje, o taip pat- saugiai palikti Jūsų gaminius, jeigu sesijos trunka ne vieną dieną.

Fotostudijos nuoma mokymams ir renginiams (iki ~40 žm.)

Fotostudijos erdvė nuomojama mokymams, mini konferencijoms, įmonių vakarams, prezentacijoms ir kitokiems renginiams. Visiškai atskiras pastatas leidžia sukurti unikaliai jaukią, uždarą, tarsi namų atmosferą, kurioje niekas netrukdo, kur galima atsipalaiduoti ir pasinerti į renginio temą. Per pertraukėles, esant geram orui, galima bendrauti studijos vidiniame kieme ar tiesiog pasivaikščioti ir pakvėpuoti grynu oru. Studijos virtuvėlėje galima pasidaryti savo kavos ar arbatos, o pietų pertraukai ar furšetui padengiamas didelis stalas. Siūlome tik kokybišką maistą iš restoranų su kuriais daug metų bendradarbiaujame, galime pasiūlyti ir išskirtinai vegetarinių/veganiškų patiekalų. Taip pat, jei pageidaujate, maistą galite atsivežti ir savo arba užsakyti iš kitų tiekėjų.

Įranga: projektorius ir siena projekcijoms; rašymo lenta su 60 x 90 cm. popieriaus lapais ir markeriu; CD/MP3 grotuvas; kėdės (iki 40 vnt.); minkštas kampas su staliuku (6-8 žmonėms); nemokamas parkingas kieme (iki 12 automobilių), o gatvėje prie studijos – žalioji zona; virtuvėlė (mikro bangų krosnelė, virdulys, šaldytuvas), didelis stalas maistui; WIFI internetas; WC.

Telefonas pasiteiravimui: +370-699-54770