NT, interjero fotografas. Real Estate, interrior photographer. M.Ziukas.

Esu Mindaugas Žiūkas. Reprezentatyvių bei padedančių parduoti nuotraukų kūrimu užsiimu nuo 2003 m., o nuo 2009 m. tai tapo pagrindine mano veikla. Jai skiriu didžiausią dalį savo laiko. Dažniausiai fotografuoju išvykose visoje Lietuvoje, o kartais ir užsienyje arba dirbu fotostudijoje Vilniuje. FotoForma.lt – tinklapis ir ženklas, skirtas mano fotografijos paslaugoms verslui, daugiausia nekilnojamojo turto, architektūros, interjerų, gamybos/darbo fotoreportažo, pramonės gaminių ar produktų fotografijai.

Turiu didelę patirtį fotografijos srityje. Esu sėkmingai įgyvendinęs ne vieną projektą, aukštus reikalavimus nuotraukų kokybei keliančioms Lietuvos bei tarptautinėms užsienio įmonėms ir šiame tinklalapyje patalpinau nemažai savo darbų. Tikiuosi, kad mano paslaugos sudomins ir Jus.

Mano užsakovai

Tai – nekilnojamojo turto vystytojai, statybos, gamybos, prekybos įmonės, veišbučiai, architektai, interjero dizaineriai, NT brokeriai ir asmenys parduodantys ar nuomojantys nekilnojamąjį turtą, amatininkai, naujų produktų kūrėjai bei visi kiti, kurių veiklai svarbios reprezentatyvios ar parduoti padedančios nuotraukos. Užsakovai mano darbus naudoja labai įvairiai: produkcijos prekybai Amazon, savo tinklalapiuose, produktų ar paslaugų kataloguose, parodose, prezentacijose, greitkelių reklamose, NT portaluose. Taip pat leidiniuose Verslo žinios, Lietuvos rytas, Verslo klasė, IQ, Baltic Outlook, portaluose Delfi.lt, Lrytas.lt ir kt. informacijos šaltiniuose.

Jeigu tik turite klausimų dėl fotografavimo – susisiekite su manimi.

Tel.  +370-699-54770